Проєкти рішень

1. Про надання в оренду земельної ділянки ФОП Перевезій Ларисі Анатоліївні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Кіровоградська область Голованівський (Гайворонський) район село Таужне вул. Шевченка,4, кадастровий номер 3521186000:51:000:0017.

2. Про дострокове розірвання договору оренди за взаємною згодою сторін.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Лелеко Анні Вікторівні та Мороз Таїсі Вікторівні.

4. Про надання дозволу на заміну сторони – «Орендаря» земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні ПрАТ «Київстар» згідно договору оренди земельної ділянки № 13379 від 03.08.2007 року.

5. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.

6. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради.

7. Про погодження створення об’єкту природно-заповідного фонду на території Заваллівської селищної ради.

8. Про внесення змін до рішення сесії Заваллівської селищної ради №2111 від 28 квітня 2023 року.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Кирилюк Ларисі Олександрівні.

10. Про розірвання договору оренди землі.

11. Про відмову у наданні в оренду земельної ділянки, кадастровий номер 3521155300:02:000:2028 ТОВ «Авто-діагностика».

12. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Чабанюк Валентині Олексіївні.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Королю Івану Миколайовичу.

14. Про внесення змін до рішення сесії Заваллівської селищної ради від 26 липня 2021 року №841.

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

16.Про надання дозволу Сальківському житлово-комунальному підприємству на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під артезіанськими свердловинами, шахтними колодязями та водонапірними баштами в межах населених пунктів Заваллівської селищної територіальної громади Голованівського району Кіровоградської області».

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Бурдейному Сергію Станіславовичу.

18.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради.

19.Про внесення змін до рішення сесії Заваллівської селищної ради №2155 від 30 травня 2023 року.

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Ломать Людмилі Іванівні.