Проєкти рішень

1. Про звіт про виконання бюджету Заваллівської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року

Додаток 2-3

Додаток 4-8

Додаток 9-10

2. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Заваллівської селищної територіальної громади.

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

3. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2004 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

4. Про внесення змін до структури комунальної установи «Центр соціальних служб Заваллівської селищної ради».

5. Про заборону продажу алкогольних напоїв у певний час доби на території Заваллівської селищної ради.

6. Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Заваллівської селищної територіальної громади.

7. Про затвердження Статуту Сальківського ЖКП (з доповненнями).

8. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 26 липня 2021 року № 824«Про включення об’єктів комунальної власностідо переліку першого типу що підлягають передачів оренду на аукціоні та затвердження додаткових умов оренди.

9. Про створення комунального підприємства «Завалляводоканал».

10. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 23. 12. 2022 № 2000 «Про затвердження Програми щодо підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на військову службу та зборові заходи, ведення військового обліку військовозобов’язаних та резервістів на території Завалівської селищної ради на 2023-2024 роки»

Додаток

11. Про ліквідацію Комунального закладу "Сальківський заклад дошкільної освіти" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

12. Про створення дошкільного відділення та затвердження Статуту Комунального закладу "Заваллівський ліцей "Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області та Положення про Сальківську філію Комунального закладу "Заваллівський ліцей "Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області в новій редакції.

Статут

Положення

13. Про затвердження Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік.

14.Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянці Білодід Оксані Іванівні.

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Драній Олені Анатоліївні.

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Марущаку Анатолію Володимировичу.

17.Про відмову у наданні в оренду земельної ділянки, кадастровий номер 3521181700:02:000:0048 гр. Кузьменко Наталії Андріївні.

18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в оренду гр. Опаленку Олександру Яковичу.

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Панченко Анні Олександрівні.

20.Про відмову у наданні в оренду земельної ділянки, кадастровий номер 3521155300:02:000:2028 ТОВ «Авто-діагностика».

21.Про заміну сторони з громадянина на ФГ «Манько 1».

22.Про укладання договору про встановлення земельного сервітуту гр. Гончар Тетяною Іванівною.

23. Про внесення змін до договору оренди землі шляхом укладання додаткової угоди.

24. Про передачу комунального майна з балансу Заваллівської селищної ради на баланс КЗ "Заваллівський ліцей".

25. Про передачу комунального майна з балансу Заваллівської селищної ради на баланс КЗ "Завалівський заклад дошкільної освіти "Берізка".

26. Про передачу комунального майна з балансу Заваллівської селищної ради на баланс КЗ "Таужненський ліцей".

27. Про передачу на баланс Сальківського житлово-комунального підприємства транспортних засобів.