Проєкти рішень

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Гаджаман Наталії Володимирівні.

2.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Грибінник Любові Аркадіївні.

3. Про надання дозволу на заміну сторони – «Орендаря» земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні ФОП Каткової Римми Геннадіївни згідно договору оренди земельної ділянки № 11300349 від 23.09.2015 року.

4. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Гупалюк Наталії Василівні.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) не успадковані паї на умовах оренди ПОСП «Вікторія».

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності на території Заваллівської селищної ради, за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, смт. Салькове, вул. Заводська 1-Н для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій код КВЦПЗ 14.01.

7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 3,1791 га, земель водного фонду для рибогосподарських потреб,кадастровий номер 3521183600:02:000:0744.

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності на території Заваллівської селищної ради, за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, за межами с. Березівка,для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури, код КВЦПЗ 11.04.

9. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми).

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кравець Ірині Борисівні.

11.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу.

12.Про поновлення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення ТОВ «Агро-ритм».

13.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу.

14.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу.

15.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу.

16.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу.

17. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальної власності площею 9,3684 га. з кадастровим номером 3521181700:02:000:0047.

18. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальної власності площею 22.4414 га. з кадастровим номером 3521181700:02:000:0048.

19. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 15 лютого 2022 року №1780«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки Сальківському житлово-комунальному підприємству».

20. Про проведення інвентаризації земельних ділянок.

21. Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них в комплексі з розташованими на них водними об’єктами на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 7,3190 га для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Кіровоградська область, Голованівський район, Заваллівська селищна рада, за межами с. Могильне, кадастровий номер: 3521183600:02:000:0738 в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 6,4642 га.

22. Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них в комплексі з розташованими на них водними об’єктами на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 2,6003 га для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Кіровоградська область, Голованівський район, Заваллівська селищна рада, за межами с. Могильне, кадастровий номер: 3521183600:51:000:0164 в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 1,6875 га.

23. Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них в комплексі з розташованими на них водними об’єктами на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 2,2656 га для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Кіровоградська область, Голованівський район, Заваллівська селищна рада, за межами с. Могильне, кадастровий номер: 3521183600:51:000:0165 в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 1,6546 га.

24. Про передачу в постійне користування земельної ділянки з кадастровим номером 3521181700:02:000:0048 для ведення підсобного сільського господарства, площею 22,4414 га.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Семенюк Наталі Анатоліївні.