Порядок денний

На  тридцять третій   сесії   селищної    ради   восьмого  скликання  пропонується   розглянути  такі   питання:

1. Про внесення змін до рішення  Заваллівської селищної ради  від 27 травня 2022 року № 1930  «Про ліквідацію  Комунального закладу "Заваллівський ліцей-мистецька школа" Заваллівської  селищної   ради  Голованівського району Кіровоградської  області».

Інформація:  начальника  відділу юридично-правового та кадрового забезпечення Докійчука  Р.Г.

2.  Про внесення змін до рішення   Заваллівської селищної ради  від 23 грудня 2022 року № 2004   «Про бюджет Заваллівської селищної   територіальної громади на 2023 рік».

Інформація:  начальника  фінансового  відділу  Долинської Н.М.

3. Про  затвердження "Положення про премію Заваллівської селищної ради обдарованій молоді у рамках Програми "Обдарована молодь Заваллівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки".

Інформація:  начальника  відділу освіти  Гончарук Г.В.

4. Про   погодження   звільнення  Першого  заступника  селищного  голови

Каткову  Надію  Юліанівну.

Інформація: селищного  голови  Прач Л.В.

5.  Про  звільнення секретаря  Заваллівської  селищної  ради

Москальчук  Тетяни  Іванівни.

Інформація: секретаря селищної ради  Москальчук Т.І.

6.Різне.