Проєкти рішень

1. Про звернення депутатів до Територіального управління Рахункової палати по Вінницькій, Кіровоградській та Хмельницькій областях з метою організації позапланової перевірки діяльності Завалівської селищної ради.

2. Про затвердження Програми охорони та збереження об’єктів культурної спадщини на території громади Заваллівської селищної ради на 2023 – 2027 роки.

3. Про затвердження доповнення до рішення Заваллівської селищної ради від 19 січня 2021 року № 61 «Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна Жакчицької сільської ради, Могильненської сільської ради, Сальківської селищної ради, Таужненської сільської ради, Чемерпільської сільської ради, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області».

4. Про закріплення майна комунальної власності Заваллівської селищної ради в господарське відання Сальківському житлово-комунальному підприємству.

5. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Заваллівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

6. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2004 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2023 рік».