Проєкти рішень

1. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2004 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

2.Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 27червня 2023 року № 2179«Про включення об’єктів комунальної власностідо переліку першого типу що підлягають передачі в оренду на аукціоні та затвердження додаткових умов оренди.

3. Про передачу на баланс Сальківського житлово-комунального підприємства ГАЗ -53.

4. Про передачу на баланс Сальківського житлово-комунального підприємства КАМАЗ 53123 КО 415 (сміттєвоз).

5. Про передачу на баланс Сальківського житлово-комунального підприємства Екскаватора ЮМЗ-6-ЭО2621-П-3.

6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництвав оренду гр.Терлецькому Олександру Михайловичу.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПОСП «Славутич»

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Драговоз Стеллі Олександрівні.

25.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради.

26.Про передачу земельної ділянки у власність гр. Лихенко Тетяні Іванівні.

27.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництвав оренду гр.Люльці Кристині Олександрівні.

28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництвав оренду гр.Люльці Кристині Олександрівні.

29.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництвав оренду гр.Люльці Кристині Олександрівні.

30.Про затвердженнятехнічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Олійнику Леоніду Івановичу.

31.Про відмову у затвердженніпроєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (відповідно КВЦПЗ 01.03) гр. Півторак Ірині Вікторівні.

32.Про втрату чинності рішення Заваллівської селищної ради від 19 листопада 2021 року №1416.

33.Про погодження пониження рівня води водойм.

34. Про поновлення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

35. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Заваллівської селищної ради.