Проєкти рішень

1. Про внесення змін до рішення сесії Заваллівської селищної ради від 29.10.2021 року № 1223 "Про включення об’єктів до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Заваллівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону" виклавши його в новій редакції

2.Про затвердження актів приймання-передачі майна Комунального закладу "Сальківський заклад дошкільної освіти" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

3. Про внесення змін до рішення сесії Заваллівської селищної ради від 22 грудня 2021 року № 1644 "Про передачу майна, яке закріплене на праві оперативного управління за Відділом освіти Заваллівської селищної ради, Комунальному закладу "Заваллівський ліцей" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області на праві оперативного управління" виклавши його в новій редакції

4.Про внесення змін до Програми соціальної підтримки Захисників та Захисниць України, учасників АТО/ООС, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО/ООС, учасників-добровольців та вшанування пам’яті загиблих на 2022-2025 роки затвердженої рішенням Заваллівської селищної ради від 22.12.2021 № 1658.

5. Про затвердження Програми фінансової підтримки управління соціального захисту населення Голованівської районної військової адміністрації на 2023 рік.

6.Про звіт про виконання бюджету Заваллівської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.

Додаток 2-3

Додаток 4-8

Додаток 9-10

7. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2004 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2023 рік».

8. Про затвердження першого заступника селищного голови .

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в оренду гр.Гасяку Андрію Анатолійовичу.

10.Про надання на умовах оренди земельної ділянки ТОВ «Чарнокіт»

11.Про надання на умовах оренди земельної ділянки ТОВ «Чарнокіт»

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Балинському Ігорю Володимировичу.

13.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства 01.03.

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Григоренко Оксані Іванівні.

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки земель рекреаційного призначення комунальної власності.

16.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства 01.03.

17.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства 01.03.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Олійник Любові Асламбеківні.

19.Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 07 лютого 2023 року №2034 «Про передачу земельних ділянок в постійне користування комунальному закладу "Сальківське житлово -комунальне підприємство" на території Заваллівської селищної ради (за межами с.Чемерпіль,за межами смт.Салькове, за межами с.Могильне, за межами с.Жакчик, в межах с.Таужне)».

20.Про затвердженнятехнічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Сахно Поліні Олександрівні.

21.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми).

22.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми).

23. Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них в комплексі з розташованими на них водними об’єктами на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 6,7580 га для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Кіровоградська область, Голованівський район,с. Могильне, кадастровий номер: 3521183600:02:000:0739 в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 4,9774 га.

24. Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них в комплексі з розташованими на них водними об’єктами на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 3,1791 га для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Кіровоградська область, Голованівський район, Заваллівська територіальна громадаза межами с. Могильне, кадастровий номер: 3521183600:02:000:0744 в комплексі зрозташованим на ній воднимоб’єктом площею 2,0388 га.