Проєкти рішень

1.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Вітюку Руслану Валерійовичу.

2. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 30 серпня 2017 року.

3. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 30 серпня 2017 року.

4.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 30 серпня 2017 року.

5. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради.

6. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки земель рекреаційного призначення комунальної власності.

8.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва в оренду

гр.Люльці Кристині Олександрівні.

9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва в оренду гр.Люльці Кристині Олександрівні.

10.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва в оренду гр.Люльці Кристині Олександрівні.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Питомець Ганні Олексіївні.

12. Про відмову у наданні філії «Голованівське лісове господарство» ДП «Ліси України» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

13. Про відмову у наданні філії «Голованівське лісове господарство» ДП «Ліси України» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

14. Про відмову у наданні філії «Голованівське лісове господарство» ДП «Ліси України» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

15. Про відмову у наданні філії «Голованівське лісове господарство» ДП «Ліси України» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

16. Про відмову у віднесенні земельних ділянок до самозаліснених.

17. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(відповідно КВЦПЗ 02.01) гр. Орловій Тетяні.

18. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства 01.03.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту гр. Сірику С.П.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту гр. Сірику С.П.

21. Про дострокове розірвання договору оренди за взаємною згодою сторін.

22. Про внесення змін до рішення сесії від 21 червня 2021 року.

23.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

25.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

26.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

27.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

28.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

29.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

30.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

31.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

32.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

33.Про заміну сторони з громадянина на ФГ «Віра».

34.Про заміну сторони з громадянина на ФГ «Віра».