Заваллівська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Проєкти рішень

1.Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 20 грудня 2023 року № 2302 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Заваллівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

2.Про затвердження Програми «Безпечна громада на 2024-2025 роки».

3.Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 07 лютого 2023 року № 2027 "Про затвердження програми "Обдарована молодь Заваллівської селищної територіальної громади" на 2023 – 2025 роки" виклавши його у новій редакції.

4.Про ліквідацію Комунального закладу "Чемерпільський заклад дошкільної освіти" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

5.Про звіт про виконання бюджету Заваллівської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року.

6.Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 20 грудня 2023 року № 2312 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

Додаток1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно – заповідного фонду.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Білану Андрію Ярославовичу.

9.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради Білану Андрію Ярославовичу.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Тарасюк Ірині Олександрівні.

11.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Ткачуку Віталію Степановичу

13.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно – заповідного фонду.

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільського господарського призначення комунальної власності з цільовим призначенням, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільського господарського призначення комунальної власності з цільовим призначенням, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільського господарського призначення комунальної власності з цільовим призначенням, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільського господарського призначення комунальної власності з цільовим призначенням, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бендяку Валерію Никандровичу.

21.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бендяку Олегу Валерійовичу.

22.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Третяк Світлані Олександрівні.

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Квашуку Анатолію Яковичу.

24.Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради Кіт Оксані Степанівні.

25.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Конько Оксані Михайлівні.

26.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Коньку Сергію Володимировичу.

27.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Лазюці Володимиру Івановичу.

28.Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Чемерпіль Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

29.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Павленко Галині Іванівні.

30.Про втрату чинності рішення Заваллівської селищної ради від 30.05.2023 року №2161.

31.Про втрату чинності рішення Заваллівської селищної ради від 30.05.2023 року №2162.

32.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Рогозіній Наталі Володимирівні.

33.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва в оренду Сівачу Василю Володимировичу.

34. Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них в комплексі з розташованими на них водними об’єктами на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 2,0746 га для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Кіровоградська область, Голованівський район, Заваллівська селищна рада, за межами с. Могильне, кадастровий номер: 3521183600:02:000:7507 в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 1,5300 га.

35.Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них в комплексі з розташованими на них водними об’єктами на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 5,4576 га для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за адресою Кіровоградська область, Голованівський район, Заваллівська селищна рада, за межами с. Могильне, кадастровий номер: 3521183600:02:000:7508 в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 4,2246 га.

36.Про звільнення з посати старости Сальківського старостинського округу Чопового М.В.

37. Про призначення на посаду директора Державного підприємства «Заваллівське управління комунального господарства».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь