Заваллівська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Проєкти рішень

1. Про звернення депутатів Заваллівської селищної ради восьмого скликання до Президента України, Верховної Ради України, Міністру аграрної політики та продовольства України, Голові Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики з приводу змін з 2024 року умов обігу земель сільськогосподарського призначення.

2. Про внесення змін до рішення від 21.05.2021р №456 Про створення комунальної установи «Заваллівський трудовий архів» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області та затвердження положення.

3. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 21 травня 2021 року №457 до «Про затвердження Програми діяльності та утримання комунальної установи «Заваллівський трудовий архів» на 2021 -2025 роки»

Додаток до програми трудовий архів

Програма архів

4. Про створення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Заваллівської селищної ради в населених пунктах Заваллівської об’єднаної територіальної громади.

5. Про створення Служби у справах дітей Заваллівської селищної ради зі статусом юридичної особи.

6. Про внесення змін до рішення від 23 грудня 2022 р. № 2003 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Заваллівської селищної територіальної громади на 2023 рік».

7.Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 24 жовтня 2023 року № 2246 «Про передачу на баланс Сальківського житлово-комунального підприємства ГАЗ -53»

8.Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 24 жовтня 2023 року № 2247 «Про передачу на баланс Сальківського житлово-комунального підприємства КАМАЗ 53123 КО 415 (сміттєвоз)»

9.Про внесення змін до рішення сесії Заваллівської селищної ради від 21.09.2023 року №2220 "Про включення об’єктів до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Заваллівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону" виклавши його в новій редакції.

10.Про створення комунального підприємства «Завалляводоканал».

11. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 23. 12. 2022 № 2000 «Програма щодо підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на військову службу та зборові заходи, ведення військового обліку військовозобов’язаних та резервістів на території Завалівської селищної ради на 2023-2024 роки».

Додаток до програми по мобілізації

12. Про затвердження Програми про надання компенсації на проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Заваллівської селищної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз на 2024 - 2025 роки.

13. Про затвердження Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2024 рік.

14. Про створення відділу соціального захисту у статусі юридичної особи публічного права та затвердження положення про відділ у новій редакції.

15. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2004 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Черкес Інни Віталіївни.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.

18. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

22. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Барабанчуку Олександру Івановичу.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 років ТОВ «лайфселл».

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва в оренду гр. Малому Роману Володимировичу.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах населених пунктів, що входять до складу Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Мишко Вікторії Василівні.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом зміни цільового призначення гр. Петренко Марії Мойсеївні.

29. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Заболотній Василині Дмитрівні.

31. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради.

32. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради.

33. Про надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби гр. Закерничному Богдану Сергійовичу.

34. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь