Заваллівська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Проєкти рішень

1. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 26 липня 2021 року №824 «Про включення об’єктів комунальної власності до переліку першого типу що підлягають передачі в оренду на аукціоні та затвердження додаткових умов оренди" зі змінами.

2. Про затвердження Програми «Профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Заваллівської територіальної громади на період 2024-2026 років».

3. Про затвердження Програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року.

4. Про звіт про виконання бюджету Заваллівської селищної територіальної громади за 2023 рік.

5. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 20 грудня 2023 року № 2312 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2024рік»

додаток 1

додаток 2

додаток 3

6.Про передачу пожежного автомобіля з балансу Заваллівської селищної ради на баланс Заваллівської місцевої пожежної охорони.

7.Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Завллівської селищної ради на 2024-2026 роки.

8.Про затвердження опису іменної печатки начальника відділу «відділ житлово комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, містобудування та архітектури» Заваллівської селищної ради.

9.Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

10. Про затвердження Програми забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури, підвищення стійкості до кризових ситуацій на 2024-2026 роки.

11. Про передачу загального автобуса мікроавтобуса з балансу Заваллівської селищної ради на баланс Комунального закладу "Таужненський заклад дошкільної освіти" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

12.Про надання дозволу на списання автомобіля, який знаходиться на балансі Заваллівської селищної ради.

13. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

22.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

23.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

25.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

26.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

27.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

28.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

29.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

30.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

31.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

32.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

33.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

34.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

35.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

36.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

37.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

38.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

39.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

40.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

41.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

42.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

43.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

44.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

45.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

46.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

47. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бендяку Валерію Никандровичу.

48. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бендяку Олегу Валерійовичу.

49.Про укладення договору щодо встановлення земельного сервітуту Волошку Олександру Вадимовичу.

50. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

51.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

52.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

53.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

54.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби Закерничному Богдану Сергійовичу.

55.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки із земель водного фонду, для рибогосподарських потреб с. Жакчик Голованівського району Кіровоградської області.

56.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки із земель водного фонду, для рибогосподарських потреб за межами с. Могильне Голованівського району Кіровоградської області.

57.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки із земель водного фонду, для рибогосподарських потреб с. Могильне Голованівського району Кіровоградської області.

58.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки земель рекреаційного призначення комунальної власності.

59.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в оренду Заянчуковському Миколі Олександровичу.

60. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

61 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

62.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства 01.03 Кузьменку Валерію Івановичу.

63.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства 01.03 Кузьменко Юлії Едуардівні.

64.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Морозу Сергію Степановичу.

65. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

66.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Мальованій Ганні Тимофіївні.

67.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Сідлецькому Олександру Аліковичу.

68.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради Рогозіній Наталі Володимирівні.

69. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

70. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського

71. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Третяк Світлані Олександрівні

72.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

73. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Сідлецькому Олександру Аліковичу.

74.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Філіпчуку Пилипу Пилиповичу.

75.Про внесення змін до рішення сесії Заваллівської селищної ради №2214 від 22 серпня 2023 року «Про надання дозволу Сальківському житлово-комунальному підприємству на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під артезіанськими свердловинами, шахтними колодязями та водонапірними баштами в межах населених пунктів Заваллівської селищної територіальної громади Голованівського району Кіровоградської області».

76. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь