Проєкти рішень

1.Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Заваллівської селищної територіальної громади та збільшення надходжень до Державного та місцевого бюджетів на 2024 рік.

2. Про затвердження Програми для кривдників на 2024-2025 роки.

3. Про внесення змін до структури комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Заваллівської селищної ради.

4.Про затвердження опису іменної печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Заваллівської селищної ради.

5. Про затвердження опису іменної печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Заваллівської селищної ради.

6. Про затвердження опису іменної печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Заваллівської селищної ради.

7. Про затвердження опису іменної печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Заваллівської селищної ради.

8. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 20 грудня 2023 року № 2312 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2024рік»

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 4

додаток 5

9. Про внесення змін до рішення сесії Заваллівської селищної ради від 26 липня 2021 року №841.

10. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради Гайворонському районному споживчому товариству.

11. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради гр. Горобцю Миколі Вікторовичу.

12. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва із земель комунальної власності Заваллівської селищної ради гр. Горобцю Миколі Вікторовичу.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Капелюшному Олександру Івановичу.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Кучер Галині Никанорівні.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Нетяжуку Борису Костянтиновичу.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Паламарчук Олені Іванівні.

17. Про укладання договору оренди земельної ділянки з АТ «Укртелеком» на новий строк (с.Могильне).

18. Про укладання договору оренди земельної ділянки з АТ «Укртелеком» на новий строк (с.Могильне).

19. Про укладання договору оренди земельної ділянки з АТ «Укртелеком» на новий строк (с.Чемерпіль).

20. Про укладання договору оренди земельної ділянки з АТ «Укртелеком» на новий строк (с.Таужне).

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту ФОП Чемерис Людмилі Миколаївні.

22. Про внесення змін до рішення сорокової сесії Заваллівської селищної ради від 23 листопада 2023 року № 2291.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в оренду гр.Гасяку Андрію Анатолійовичу

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки земель рекреаційного призначення комунальної власності.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в оренду гр.Сарафанюку Олександру Миколайовичу.

26. Про передачу земельної ділянки у власність гр. Собку Володимиру Олександровичу та гр. Собко Дарії Василівні.

27. Про дострокове розірвання договору оренди за взаємною згодою сторін.

28 Про дострокове розірвання договору оренди за взаємною згодою сторін.

29. Про дострокове розірвання договору оренди за взаємною згодою сторін.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Кільчевському Олегу Олеговичу.

31. Про внесення змін до рішення сесії від 30.09.2022 року № 1955 «Про затвердження положення про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заваллівської селищної ради» виклавши його у новій редакції.

32. Про внесення змін до рішення Заваллівської селищної ради від 26 липня 2021 року №820 до «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів на території Заваллівської територіальної громади на 2021-2025 роки».