Проєкти рішень

1.Про перепрофілювання (зміну типу) Комунального закладу "Чемерпільський ліцей" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області та затвердження нової редакції Статуту.

2.Про перепрофілювання (зміну типу) Комунального закладу "Таужненський ліцей" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

3.Про перепрофілювання (зміну типу) Комунального закладу "Могильненський ліцей" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

4.Про затвердження Плану формування мережі закладів освіти Заваллівської селищної ради на 2024-2027 роки.

5.Про створення Комунального закладу «Сальківська гімназія» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

6.Про припинення діяльності (ліквідацію) Сальківської філії Комунального закладу "Заваллівський ліцей" Заваллівськоїселищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

7.Про закріплення на праві оперативного управління майна, яке перебуває в комунальній власності Заваллівської селищної ради за Комунальним закладом "Могильненський ліцей" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

8.Про закріплення на праві оперативного управління майна, яке перебуває в комунальній власності Заваллівської селищної ради за Комунальним закладом "Таужненський ліцей" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

9.Про закріплення на праві оперативного управління майна, яке перебуває в комунальній власності Заваллівської селищної ради за Комунальним закладом "Заваллівський заклад дошкільної освіти "Берізка"" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

10.Про закріплення на праві оперативного управління майна, яке перебуває в комунальній власності Заваллівської селищної ради за Комунальним закладом "Могильненський заклад дошкільної освіти "Барвінок"" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

11.Про закріплення на праві оперативного управління майна, яке перебуває в комунальній власності Заваллівської селищної ради за Комунальним закладом "Таужненський заклад дошкільної освіти" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.