Зміна тарифів на послуги водопостачання в селищі Салькове

Повідомлення про намір зміни тарифу на послугу з централізованого водопостачання,що надається Сальківським житлово-комунальим  підприємством.

На даний час діє тариф на послугу з централізованого водопостачання – 25.00 грн. з 1 особи.

Діючий тариф на послугу з централізованого водопостачання затверджений Рішенням Сальківської селищної  ради №348 від 05 червня  2018 року.

У зв’язку зі збільшенням вартості електричної енергії та підняттям  мінімальної заробітної плати діючий тариф не відшкодовує витрати на надання послуги.

Враховуючи вищезазначене, економічно обгрунтований тариф для споживачів (юридичних та фізичних осіб)  на послугу з централізованого водопостачання складатиме – 57.56 грн. за 1м/куб.і буде застосовуватися з 01.09.2024 року

Пропозиції та зауваження щодо встановлення  тарифу приймаються до 25.08.2024р. за адресою: 26332,селище Салькове ,вул. Заводська ,1.

06.08.2024р.Директор Сальківського ЖКП Ігор РИЖАК.

Повідомлення Салькіського ЖКП