Інновації у сільському господарстві: вивчайте роботу агродронів зі службою зайнятості

Дата: 12.04.2024 13:25

Ви мрієте про сучасні технології у сільському господарстві? Хочете освоїти найновіші методи та інструменти для підвищення ефективності вашого фермерського господарства? Тоді ця новина для вас!

Коли: 17 квітня 2024 року.

Де: На базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Запрошуємо всіх охочих на курси підвищення кваліфікації за програмою «Школа фермерства. Використання сучасного агродрона в сільському господарстві». Під керівництвом висококваліфікованих фахівців ви дізнаєтеся про переваги та можливості використання агродронів у сільському господарстві, навчитеся керувати дронами та застосовувати їх для моніторингу рослинності, обробки полів та багато іншого.

Чому варто приєднатися до наших курсів? На вас чекає:

• Практичне навчання з використання сучасних агродронів.

• Вивчення найновіших технологій та методів у сільському господарстві.

• Отримання сертифіката про успішне завершення курсів, який підтвердить вашу експертизу у сфері агротехнологій.

Не пропустіть цю унікальну можливість розширити свої знання та навички у сільському господарстві!

Цікавлять деталі навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF