ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТА ЇХ РОДИНАМ

Дата: 20.09.2023 13:57

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТА ЇХ РОДИНАМ

Згідно Програми соціальної підтримки Захисників та Захисниць України, учасників АТО/ООС,  сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти, полонених, звільнених з полону, звільнених з військової служби за станом здоров’я згідно висновку ВЛК (комісованих), учасників-добровольців, які зареєстровані (проживають) на території Заваллівської селищної територіальної громади виплачується одноразова грошова матеріальна допомога до 1 жовтня - Дня Захисників та Захисниць  України.

Для призначення одноразової матеріальної допомоги необхідно надати наступні документи:

1. Заява (визначеної форми);
  2. Копія паспорта;
  3. Копія реєстраційної картки платника податків;
  4. Копія посвідчення (довідки);
  5. Довідка за реквізитами банку.

Особові справи формуються у відділі соціального захисту Заваллівської селищної ради. Проживаючим у селищі Салькове, сіл Таужне, Могильне, Чемерпіль, Жакчик звертатися до діловодів старостинських округів до 27 вересня 2023 року.