ОЗАРІНСЬКИЙ МИРОСЛАВ ДМИТРОВИЧ

Дата: 12.09.2023 18:03

Озарінський Мирослав Дмитрович

(28.05.1985-15.06.2023)

Мирослав народився 28 травня 1985 року в смт Завалля. Закінчив 9 класів Заваллівської загальноосвітньої  школи. У 2001 році вступив до Бершадського медичного училище, яке закінчив з відзнакою та отримав професію фельдшера.

Після навчання жив і працював в Одесі.

Одружився  у 2017 році. Разом з дружиною  Анастасією Ігорівною виховували  двох дівчаток - Оксану і Дашу, будували плани на  майбутнє, але кривава війна чорною імлою охопила рідну землю…

Мирослав Дмитрович не зміг спокійно всидіти вдома і відразу добровільно записався до лав Збройних Сил України, мужньо став на захист Батьківщини та проходив військову службу на Донбасі.

Загинув ОЗАРІНСЬКИЙ МИРОСЛАВ ДМИТРОВИЧ 15 червня  2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту с. Мар'їнка,  Донецької області.

Похований ОЗАРІНСЬКИЙ МИРОСЛАВ ДМИТРОВИЧ у рідному селищі Завалля.