КУГІЙ ІЛЛЯ ДМИТРОВИЧ

Дата: 12.09.2023 17:56

Кугій Ілля Дмитрович

(20.09.2000 – 12.12.2022)

Кугій Ілля народився і виріс у Сальковому. Мріяв бути стоматологом, а не склалося. Разом з мамою після закінчення школи виїхав у Закарпатську область і  вступив у Міжгірський професійний ліцей, де здобув професію кухара.

Працював за кордоном, постійно вдосконалював навички роботи.

Коли почалося широкомасштабне вторгнення 24 лютого він один з перших, не вагаючись, пішов боронити  країну від російського агресора у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Побратими характеризують його як чудового бійця, надійного друга та побратима, щиру та чуйну людину. Майже з перших днів брав участь у боях на передовій, визволяючи крок за кроком нашу землю від ворога.

ІЛЛЯ ДМИТРОВИЧ КУГІЙ з позивним «Джава»  загинув 12 грудня 2022 року від мінно-вибухового ураження поблизу Соледару на Донеччині.

Вдома залишились мама, брат Олег та сестра Іванна, які чекали і вірили, що він повернеться до всіх живим. Батько Іллі на даний час захищає Україну в лавах ЗСУ.

Похований КУГІЯ ІЛЛЯ ДМИТРОВИЧ у  смт. Міжгір’я, Закарпатської області.

СПОГАДИ ПРО ІЛЛЮ

“Він був особливою дитиною. Надзвичайно ніжним, люблячий, співчутливий. Мав багато друзів, яких завжди підтримував. Він умів вислухати, заспокоїти, розрадити. Ілля допомагав мені, часто робив сюрпризи, любив дивувати мене, дарувати подарунки. Він був просто надзвичайний,” - розповідає бабуся Плаксій Віра Афанасіївна.

У Іллі залишилася наречена. Вона працює у шпиталі у Кривому Розі.