ШЕВЧЕНКО ПЕТРО ЄВГЕНОВИЧ

Дата: 12.09.2023 17:46

Шевченко Петро Євгенович

(31.12.1995-19.10.2022)

Народився Петро Євгенійович Шевченко 31 грудня 1995 року в місті Миколаєві.

Згодом з матір’ю повернувся в село Могильне. Навчався в Могильнянській загальноосвітній школі.

У 2011 році закінчив 9 класів та продовжив навчання в Гайворонському професійному аграрному ліцеї, де здобув професію муляра штукатура.

У 2016 році  Петро Євгенійович було призваний до лав Збройних Сил України. Під час проходження служби, та служби за контрактом, перебував в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.

У 2020 році по закінченні контракту повернувся в рідне село, де працював за спеціальністю.

Після повномасштабного вторгнення окупаційних військ в Україну, Батьківщина знову покликала старшого солдата Шевченка Петра на захист суверенітету та територіальної цілісності. Відважно та самовіддано Петро, разом з побратимами протистояв ворогу на теренах Херсонського краю. Воював на найважчих ділянках фронту.  З 19 жовтня вважався зниклим безвісти, але, насправді, він тоді загинув.

Загинув старший солдат ШЕВЧЕНКО ПЕТРО ЄВГЕНОВИЧ 19 жовтня 2022 року біля  села  Нова Кам'янка, Херсонської області.

Похований Шевченко Петро Євгенович у  с. Могильне, Заваллівської ТГ.