КАНЕВСЬКИЙ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ

Дата: 12.09.2023 17:45

Каневський Дмитро Анатолійович

(28.12.1995 – 16.10.2022)

Дмитро Анатолійович Каневський народився 28 грудня 1995 року в селищі Завалля. Навчався у Заваллівській школі інтернаті. У 2013 році вступив до Ульянівського професійно- технічного ліцею та здобув професію зварювальника. По закінченні працював в місті Київ за фахом.

Після  24 лютого 2022 року одним з перших вступив до територіальної оборони міста Києва. В лавах 112 бригади боронив столицю від московитських загарбників.

14 березня 2022 року склав присягу на вірність народу України.

Після того, як разом з побратимами прогнав ворога з-під Києва, бригаду Дмитра було направлено на харківський напрямок. В боях за Ізюм, Тернову, Старий Салтів, Чугуїв разом з побратимами Дмитро відстоював кожен населений пункт.

16 жовтня 2022  року,  під час виконання бойового завдання біля смт. Дворічне, що на Харківщині, загинув звитяжний воїн, молодий юнак, великий  патріот, люблячий батько, син і брат – ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ КАНЕВСЬКИЙ.

Указом Президента України № 125/2023 від 2 березня 2023 року, «особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», КАНЕВСЬКИЙ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Похований Каневський Дмитро Анатолійович у  смт. Завалля, Заваллівської ТГ.