СОЛОШЕНКО АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ

Дата: 12.09.2023 17:44

Солошенко Андрій Петрович

(11.04.1979-11.10.2022)

Солошенко Андрій народився 11 квітня 1979 року у селі Могильне. Жив, навчався і  працював у рідному селі.

Після  школи закінчив курси трактористів, де працював до служби в армії.

Строкову службу проходив у місті Одеса, в морській охоронній піхоті. Отримав звання старшина 1 статті.

Після служби повернувся у рідне село, де сумлінно працював трактористом.

Одружився. Разом з дружиною  Олесею Олександрівною народили і виховали трьох діток: Андрія, Ольгу та Івана.

Після того, як ліквідували колгосп, працював на різних роботах: механізатором у  ТОВ «Інвестагросервіс», начальником охорони в ТОВ «Чарнокіт», вантажником в ТОВ «Юніком».

З перших днів повномасштабного вторгнення військ  Російської Федерації,    а саме 1 березня 2022 року, Андрій добровольцем пішов захищати рідну землю, свою сім’ю і нас з вами від ворога, залишивши вдома стареньку матір, дружину та своїх дітей.

Служив у м. Кропивницький, потім у Луганську, Широкому Лану, а потім  поблизу Кривого Рогу, де його і поранено.

Боровся сам і до останнього боролися лікарі за його життя у госпіталях: спочатку у Кривому Розі, потім – у м. Дніпро, а потім – і у Києві.

Після останньої операції він не повернувся до нас.

У ніч з 10 на 11 жовтня СОЛОШЕНКО АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ  відійшов від нас у вічність.

Похований Солошенко Андрій Петрович у рідному селищі Могильне.