СІДЛЕЦЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 12.09.2023 17:40

Сідлецький Анатолій Олександрович

(23.11.1993-14.03.2022)

Народився Анатолій в селі Салькове 23 листопада 1993 року, де і навчався до закінчення 9-го класу.

10-11 клас закінчив в с. Горенка  Києво-Святошинського району Київської області, куди переїхав разом з батьками.

У 2012 році був призваний на строкову службу до Збройних Сил України. Підготовку проходив в навчальному центрі в м. Десна, де здобув спеціальність водія - механіка БМП. Призначення на службу отримав на півострові Крим в місті Перевальне в складі розвідувальної роти.

У 2013 році підписав контракт з ЗСУ. (Рота налічувала 82 солдати, і лише дев’ятеро вийшли на територію підконтрольну Україні, щоб продовжити службу у лавах ЗСУ серед них був і Анатолій).

У 2014 році брав участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

У 2017-2021 роках навчався в військовій академії Сухопутних Військ на факультеті Морської піхоти, по закінчені якої отримав звання лейтенанта.

Здійснив 49 стрибків з парашутом. Займався кульовою стрільбою з пістолета.

Здійснив нічні сходження на гори Говерла та Ай-Петрі.

У 2021 році одружився.

4 жовтня 2021 року народився син Тимофій.

У  2021 році отримав посаду командира взводу за місцем призначення в с. Дачне Одеської обл.

У 2021-2022 роках  навчався за програмою снайперів. Отримав звання «снайпер 3 класу».

11 березня  2022 року направлений до Миколаївської області.

14 березня 2022 року лейтенант СІДЛЕЦЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ отримав поранення несумісні з життям біля села Червоне в Миколаївській обл.

У хороброго воїна залишилися батьки, дружина та маленький син.

Похований СІДЛЕЦЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ у рідному селищі Салькове.

Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України» №397/2022  від 8 червня 2022 року «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі»

лейтенанта СІДЛЕЦЬКОГО АНАТОЛІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА  нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).