Семінар з актуальних питань щодо реєстрації актів цивільного стану

Дата: 29.06.2023 15:49

► 29 червня 2023 року адміністратори відділу "Центр надання адміністративних послуг" Заваллівської селищної ради приймали участь у семінарі з актуальних питань щодо реєстрації актів цивільного стану для працівників Центрів надання адміністративних послуг та посадових осіб органів місцевого самоврядування, що безпосередньо здійснюють або мають намір здійснювати делеговані повноваження у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Участь у семінарі взяли:
➖ представники Кіровоградської обласної військової адміністрації,
➖ регіональний координатор, відділи державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса);
➖ представники Кіровоградської регіональної філії ДП «Національні інформаційні системи».

Обговорення включало питання

✅ делеговані повноваження щодо реєстрації актів цивільного стану та організація їх здійснення в ОМС

✅ Державний реєстр актів цивільного стану громадян

✅ порядок отримання бланків свідоцтв та їх зберігання

✅ дотримання законодавства при реєстрації актів цивільного стану

✅ конфіденційність інформації, що міститься в актах цивільного стану

✅ реалізація надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через центри надання адміністративних послуг

Дякуємо за активну участь у заході начальнику Управління державної реєстрації актів цивільного стану та поставлення апостиля Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

Спільно працюємо на благо громадян та держави!