Правоохоронці нагадують: дотримуйтесь правил безпеки

Дата: 15.06.2023 09:32

Правоохоронці нагадують: дотримуйтесь правил безпеки – убезпечте себе від телефонного шахрайства

Із метою незаконно заволодіти грошима громадян, зловмисники повідомляють телефоном неправдиву інформацію про подію за участі родича або знайомого – потрапив у ДТП, затриманий поліцією, знаходиться у лікарні та інше.

Для надання допомоги чи вирішення проблеми, вимагають швидко перерахувати гроші або передати особі, яка повинна за ними прийти.

У жодному разі не виконуйте вимоги незнайомців, негайно припиніть спілкування та зателефонуйте родичу. Пам’ятайте, навіть якщо з ним відсутній зв’язок – це не означає, що ситуація відповідає дійсності.

Про підозрілі дзвінки та шахрайські дії невідомих осіб повідомте поліції за номером «102».