❗️ Захиститися від рутинних інфекційних захворювань - зробити щеплення ❗️

Дата: 24.04.2023 18:01

❗️ Захиститися від рутинних інфекційних захворювань - зробити щеплення ❗️

👨‍⚕️ У всьому світі вакцинація вважається найефективнішим заходом запобігання багатьом інфекційним хворобам. Широке застосування специфічної профілактики дозволило ліквідувати та різко знизити захворюваність інфекціями, які в минулому мали масове розповсюдження і були небезпечні не тільки для здоров’я, але q для життєдіяльності.

📌 Профілактичні щеплення запобігають мільйонам смертей від дифтерії, кору, поліомієліту, правця та інших вакцинокерованих інфекцій. Через відмову батьків від проведення профілактичних щеплень дітям формується значний прошарок неімунних людей, які в подальшому хворіють на інфекційні захворювання та є активними до інших людей. Так, в Україні в поточному році почали реєструватися випадки захворювання на кір.

💙💛 З метою нагадування пересічним громадянам про необхідність усіх обов’язкових щеплень лікар-інтерн відділу імунопрофілактики ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Крістіна Балаєвич відвідала дитячу поліклініку №1 у Кропивницькому та провела бесіду із батьками немовлят.

✔️ Їх було попереджено про те, що інфекції провокують багато небезпечних захворювань.

👉 Записатись на вакцинацію можна через свого педіатра або сімейного лікаря.

❗️❗️❗️ Пам’ятайте: вакцинація убезпечить від тяжких інфекційних захворювань і збереже життя та здоров’я дітей.

#оцкпхкропивницький #календар_щеплень #вакцинація #щеплення