єРобота: відсьогодні українці знову можуть подавати заявки на мікрогранти

Дата: 02.02.2023 15:28

єРобота: відсьогодні українці знову можуть подавати заявки на мікрогранти

З 1 лютого українці, що хочуть отримати мікрогранти для започаткування чи розвитку свого бізнесу, можуть подавати заявки на першу хвилю цього року програми “Власна справа”.
Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Щоб отримати кошти потрібно подати заяву та бізнес-план свого проекту через Дія.
Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Державної служби зайнятості, за результатами якої службою ухвалюється рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту.