ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ (ГЕРБА ТА ПРАПОРА) ГОЛОВАНІВСЬКОЇ РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 23.01.2023 09:46

Відповідно до рішення Голованівської районної ради від 23 грудня 2022 року №111 «Про оголошення конкурсу з визначення офіційної символіки Голованівського району Кіровоградської області» Голованівська районна рада оголошує проведення конкурсу з визначення офіційної символіки (Герба та Прапора) Голованівського району Кіровоградської області.

Термін подачі заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт - 16.01.2023 року по 15.03.2023 року включно.

Конкурсні роботи подаються особисто учасником конкурсу або надсилаються поштою до Голованівської районної ради на адресу: вул. Соборна, 48, смт Голованівськ, Голованівський район, Кіровоградська область або на електронну скриньку Holovanivsk_rada @ukr.net.

Порядок та умови проведення конкурсу з визначення офіційної символіки Голованівського району Кіровоградської області, вимоги до його учасників та конкурсних робіт, інші дані вказано в Положенні про проведення конкурсу з визначення офіційної символіки Голованівського району Кіровоградської області, яке розміщено на сайті Голованівської районної ради за посиланням http://holovanivsk-rada.com.ua/ під назвою "Увага! Оголошується конкурс 3 значення офіційної символіки Голованівського району Кіровоградської області (Герба та Прапора)".