До уваги платників!

Дата: 03.08.2022 11:31

09 серпня  2022 року з 15.00 до 16.30 год. у Гайворонській ДПІ  ГУ ДПС у Кіровоградській області відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Деклараційна  кампанія – 2022, Одноразове (спеціальне) добровільне декларування, Застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій , Переваги подання звітності в електронному вигляді, Переваги Електронного кабінету». На запитання платників відповідатиме начальник Гайворонської ДПІ  ГУ ДПС у Кіровоградській області Сахно Євгеній Миколайович  за телефоном – (05254) 5-02-74.