З Днем Європи!

Дата: 21.05.2022 17:57

Зі святом, з Днем Європи!

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента “Про День Європи”. В 2022 році День Європи в Україні припадає на 21 травня.  Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейської спільноти. Це – день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною європейської спільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!

День Європи