На Кіровоградщині більше сотні вакансій із зарплатою від 15 000 грн.

Дата: 18.05.2022 18:33

Наразі у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 103 вільних посади із заробітною платою від 15 000 гривень і вище.  З них 27 – з наявністю житла.

Серед затребуваних вакансій із відповідною зарплатою: бухгалтер, водій автотранспортних засобів, головний енергетик, директор (керівник) малого підприємства сільськогосподарського, електрогазозварник, зоотехнік, інженер-будівельник, конструктор одягу, менеджер (управитель), механік цеху, начальник відділу, начальник дільниці, оператор із штучного осіменіння тварин та птиці, технолог, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва та лікарі різного профілю, зокрема сімейний лікар, акушер-гінеколог, анестезіолог, ендоскопіст, нарколог, невропатолог, отоларинголог, офтальмолог, педіатр, психіатр, рентгенолог, уролог, хірург та інші.

Вакансії із вищезазначеною заробітною платою зареєстровані у Кіровоградському та Олександрійському міськрайонних центрах зайнятості, Світловодській і Знам’янській міськрайонних, Благовіщенській, Голованівській, Компаніївській, Маловисківській, Новомиргородській,  Олександрівській, Петрівській та Устинівській районних філіях Кіровоградського обласного центру зайнятості.