Професійне навчання на замовлення роботодавця – ефективність, перевірена часом

Дата: 10.05.2022 21:50

Ваше підприємство шукає фахівця, а кваліфікація претендентів на роботу не відповідає вимогам? Рішення є: служба зайнятості пропонує професійне навчання на замовлення роботодавця.
   Як це працює?
Роботодавець має можливість:

1. подати до центру зайнятості замовлення на підбір та професійне навчання безробітних за професіями, потрібними саме для його підприємства;
  2. брати безпосередню участь у визначенні змісту навчання, погодженні робочих навчальних планів і навчальних програм;
  3. надати робоче місце на своєму підприємстві для проходження виробничого навчання, практики та стажування безробітних.

Це, безсумнівно, надасть можливість претендентам на вакансію удосконалити свої знання, практичні уміння й навички.

Ефективність та результативність такого навчання гарантована, адже воно передбачає врахування особливостей та специфіки саме вашого виробництва, а весь навчальний процес супроводжують досвідчені наставники-практики.
  Якщо Ви бажаєте отримати детальнішу інформацію – звертайтеся до будь- якого центру зайнятості, зручного для Вашого відвідування.