Важлива інформація від Гайворонської ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області

Дата: 03.04.2022 14:59

Сертифікати користувачів КНЕДП ІДД ДПС, термін яких завершується, буде автоматично перевипущено ще на один рік

Державна податкова служба України повідомляє, що сертифікати користувачів КНЕДП ІДД ДПС, термін яких завершується, буде автоматично перевипущено ще на один рік. Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковим департаментом ДПС, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2022 року № 300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг», буде здійснено автоматичне формування нових сертифікатів відкритих ключів користувачів за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється. Звертаємо увагу, що користувачі, яким не потрібно автоматичне формування нових сертифікатів, можуть скасувати діючі сертифікати одним із способів, наведених за посиланням:  https://acskidd.gov.ua/blokuvannya.

Відновлена реєстрація ФОП на порталі «Дія»

Гайворонська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що найшвидша реєстрація бізнесу на порталі «Дія» знову доступна. Реєстри були вимкнені з міркувань безпеки, тому послуга була тимчасово недоступна. Зараз Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР) знову працює. Тож ви можете зареєструвати ФОП та обрати загальну чи спрощену систему оподаткування. Алгоритм реєстрації ФОП на порталі «Дія»: 1. Перейдіть на diia.gov.ua та авторизуйтеся. 2. Заповніть онлайн - форму. 3. Перевірте та підтвердить дані електронним підписом. Заяву буде перевірено та надіслано до ЄДР для реєстрації в автоматичному режимі – без участі державного реєстратора. Перевірка триватиме до 2 секунд. Результат послуги ви можете переглянути в кабінеті громадянина на порталі «Дія», крім того надсилається лист на електронну пошту. Відкривайте бізнес та розвивайте українську економіку!