Відбудеться сімнадцята позачергова сесія восьмого скликання Заваллівської селищної ради

Дата: 12.01.2022 08:35

13 січня 2022 року о 13 годині 00 хв. в приміщенні Сальківського старостинського округу Заваллівської селищної ради відбудеться сімнадцята позачергова сесія восьмого скликання Заваллівської селищної ради.

На сімнадцятій сесії селищної ради восьмого скликання пропонується розглянути таке питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії від 22 грудня 2021 року №1664 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Дод. 1       Дод. 2     Дод. 3      Дод. 4

Інформація: начальника фінансового відділу Долинської Н.М.

Співдоповідь: директора ДП ЗУКГ Думанського А.А