Інформація щодо обгрунтування закупівлі електричної енергії на 2022 рік

Інформація щодо обгрунтування закупівлі на 2022 рік
Заваллівська селищна рада Голованівського району Кіровоградської області
код за ЄДРПОУ 04366749

Найменування предмета закупівлі Вид та ідентифікатор процедури закупівлі Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі Обгрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК 021:2015 – 09310000-5: Електрична енергія
(Електрична енергія)

Відкриті торги, UA-2022-01-06-004078-с 831 600,00 грн. з ПДВ Параметри якості електроенергії в точках приєднання споживачів в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам другого класу напруги, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності».
Електрична енергія повинна постачатися із дотриманням граничних показників якості електричної енергії, визначених державними стандартами, на межі балансової належності електромереж в точці продажу електричної енергії. Клас напруги – ІІ.
Очікувана вартість предмета закупівлі визначено згідно моніторингу загальнодоступної інформації щодо цін, яка міститься у відкритих джерелах (у т. ч. на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель “ProZorro“ та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках тощо) з врахуванням обсягу послуг на 2022 рік.