Конкурс на зайняття вакантної посади адміністратора відділу "Центр надання адміністративних послуг" Заваллівської селищної ради.

Дата: 29.09.2021 08:35

29 вересня 2021 року Заваллівська селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади адміністратора відділу "Центр надання адміністративних послуг" Заваллівської селищної ради.

Фото без описуУ конкурсі можуть брати участь особи які, є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту, досвід роботи за фахом не менше трьох років, мають  фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади

• Письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями. Пов’язаними з прийняттям на службу в ОМС.
  • Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  • Резюме.
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  • Копія документа, який посвідчує особу.
  • Копія трудової книжки.
  • Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  • Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою.
  • Дві фотокартки розміром 4x6 см.
  • Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення
Звертатися за адресою:
Кіровоградська обл., Голованівський р-н. смт.Завалля, вул.Соборна,10.