Відбудеться одинадцята позачергова сесія восьмого скликання Заваллівської селищної ради

Дата: 02.09.2021 14:20

Фото без опису03 вересня  2021 року о 09 годині 00 хв. приміщенні управління Заваллівського графіткомбінату відбудеться одинадцята позачергова сесія восьмого скликання Заваллівської селищної ради, на якій пропонується розглянути такі питання:

1. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки кадастровий номер 3521186000:51:000:0337

Інформація: начальника відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Павленко С.М.

1. Про заборону продажу алкогольних напоїв у певний час доби на території Заваллівської селищної ради

Інформація: Інформація: начальника економічного розвитку та інвестицій Дідурик В.Ю.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

1. Різне.