День захисників України

Дата: 29.08.2021 18:30

Сьогодні, 29 серпня,  наша держава  відзначає день захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Серед захисників, які поклали своє життя на вівтар свободи нашої держави є Ярослав Гайда - вірний син України, який помер внаслідок отриманих ран під час бойових дій на сході. Прекрасний син своїх батьків Михайла Олексійовича та Людмили Прокопівни, чудовий батько сина Дениса полишив цей світ із твердими переконаннями, що Україна стане сильною, неподільною і незалежною. Сьогодні жителі нашої громади вшановують пам'ять Ярослава Гайди. Представники сіл та селищ нашої громади з'їхалися до села Таужне, аби відвідати музейний куточок у КЗ ''Таужненський ліцей'', провести мітинг-реквієм та покласти квіти до могили Ярослава. Вічна пам'ять Ярославу Гайді і всім тим, хто присвятив своє життя Україні і віддав за його за Україну...