Маєте мобільний застосунок Дія? Використовуйте свої е-документи в центрі зайнятості!

Дата: 21.05.2021 11:16

Фото без описуДержавна служба заи?нятості не стоі?ть осторонь інновацій.

Електронні цифрові документи, що містяться в застосунку Дія, можна використовувати для реєстраціі? в службі заи?нятості та під час подальших візитів до центрів зайнятості Кіровоградщини.

Просто повідомте фахівця центру заи?нятості про те, що ви використовуєте електронний варіант документів.

Це зручно і швидко.

Деталі  та покрокова інструкція з використання – у інфографіці.