Відзначення 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2021 20:59

СФото без описуьогодні, 26 квітня Україна та світ відзначають 35 річницю аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди відбулись урочисті заходи присвячені цій пам'ятній даті.

Спочатку ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та інші жителі громади пройшли ходою до пам’ятнику трагедії на Чорнобильській АЕС де вшанували пам'ять ліквідаторів які померли від шкідливого впливу радіації та поклали квіти.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуПотім в Заваллівському будинку культури відбулися заходи пам’яті, під час яких Заваллівським селищним головою Людмилою Прач було висловлене велику вдячність учасникам ліквідації  аварії на Чорнобильській АЕС. Саме Ви захистили людство від жахливої катастрофи. Низький уклін Вам шановні і найщиріші побажання міцного здоров’я та гарної долі, ми завжди будемо з вдячністю шанувати та пам’ятати ваш подвиг.

Фото без описуЗаваллівським селищним головою Людмилою Прач  були вручені ювілейні медалі: Настасенко Василю Васильовичу, Журжію Миколі Петровичу, Земляніку Віктору Олексійовичу, Кириляку Юрію Володимировичу, Комишан Олексію В’ячеславовичу, Першегуб Валерію Михайловичу, іншим ліквідаторам аварії були вручені грамоти.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуПісля відбувся концерт-реквієм пам’яті  трагедії на Чорнобильській АЕС.