Відбулося засідання сьомої сесії восьмого скликанн Заваллівської селищної ради

Дата: 23.04.2021 16:09

Сьогодні, 22 квітня, відбулося засідання сьомої сесії восьмого скликанн Заваллівської селищної ради, яке відкрила та провела селищний голова Прач Людмила Вікторівна.
В роботі пленарного засідання взяли участь 19 депутатів селищної ради.
Перший заступник селищного голови- Каткова Надія Юліанівна;
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
Заваллівської селищної ради - Єжелик Наталія Вікторівна;
Староста Жакчицького старостинського округу - Кричовська Людмила Василівна;
Староста Могильненського старостинського округу - Черняк Михайло Володимирович;
Староста Таужненського старостинського округу - Балан Микола Вікторович;
Староста Чемерпільського старостинського округу - Чемерук Вікторія Василівна
Начальник відділу юридично-правового, кадрового та організаційного забезпечення - Докійчук Дмитро Миколайович;
Начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Павленко Світлана Михайлівна;
Начальник фінансового відділу - Долинська Наталія Миколаївна;
Начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, містобудування та архітектури – Каленчук Дмитро Сергійович;
Начальник відділу соціального захисту - Пашковська Оксана Вікторівна;
Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту - Смірнова Олена Миколаївна;
Директор Територіального центру соціального обслуговування - Швець Валентина Едуардівна;
Директор Заваллівського СЦ СССДМ - Усатюк Оксана Вікторівна.
В ході роботи депутати розглянули 307 питань порядку денного.
Було розглянуто питання про підсумки проміжних виборів, визнання повноважень і реєстрацію депутата Заваллівської селищної ради, обраного в одномандатному виборчому окрузі №1 Хміль Максима Михайловича.
Депутати затвердили штампи, печатки старостинських округів, а також порядок видачі довідок на території старостинських округів Заваллівської селищної територіальної громади.
Також, особливу увагу депутати приділили розгляду цільових програм, їх було затверджено три: програма підтримки молодіжної політики на території Заваллівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки, програма охорони навколишнього природного середовища Заваллівської селищної ради на 2021-2025 роки, програма соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021-2023 роки.
Відповідно рішень селищної ради створено комунальні заклади «Центр культури та дозвілля», «Публічна бібліотека» ,«Центр соціальних служб Заваллівської селищної ради» та затверджено їх Статути.
Також було затверджено тарифи на платні соціальні послуги, які надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заваллівської селищної ради.
В свою чергу, депутати затвердили зміни до бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
Під час засідання сесії, народні обранці відповідно до вимог чинного законодавства прийняли рішення по земельним питанням на території Заваллівської селищної територіальної громади.

Усі питання, що виносилися на розгляд сесії були попередньо опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.  На завершення, очільник селищної ради висловила слова щирої вдячності усім присутнім за плідну співпрацю.