Відбудеться сьома сесія

Дата: 20.04.2021 12:59

22 квітня  2021 року о 10 годині  00 хв. в  приміщенні  управління Заваллівського графіткомбінату відбудеться сьома сесія, на якій пропонується розглянути такі питання:

1. Про підсумки  проміжних  виборів,  визнання  повноважень  і реєстрацію  депутата   Заваллівської  селищної  ради, обраного  в одномандатному  виборчому  окрузі №1.

Інформація:    голови   територіальної  виборчої  комісії  Віговська Л.Є.

2. Про внесення змін до складу постійної комісії Заваллівської селищної ради восьмого скликання.

Інформація:    селищного  голови    Прач  Л.В.

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 15 грудня 2020 року №19 «Про  утворення   виконавчого   комітету   Заваллівської   селищної ради  восьмого  скликання».

Інформація:    селищного  голови    Прач  Л.В.

4. Про затвердження штампів   та печаток  старостинських округів.

Інформація: начальника  відділу юридично-правового, кадрового та організаційного забезпечення  Докійчука  Д.М.

5. Про затвердження  Порядку видачі   довідок  на території старостинських

округів Заваллівської  селищної територіальної громади.

6.  Про затвердження  цільової  Програми  підтримки молодіжної політики  на території  Заваллівської селищної  територіальної громади на 2021-2025 роки.

Інформація:   начальника  відділу  культури, туризму, молоді та спорту  Смірнової О.М.

7. Про створення комунального закладу Центр культури та дозвілля» та затвердження Статуту.

Інформація:  начальника  відділу  культури, туризму, молоді та спорту  Смірнової О.М.

8. Про створення комунального закладу  «Публічна бібліотека» та затвердження Статуту.

9. Про  створення  Комунальної  установи  «Трудовий архів»  Заваллівської  селищної   ради.

Інформація:   заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єжелик Н.В.

10. Про створення комунальної  установи  «Центр соціальних служб Заваллівської
селищної ради».

Інформація:  директора   Заваллівського  СЦ СССДМ   Усатюк О.В.

11. Про затвердження Положення   "Про порядок  призначення на посаду та звільнення з посади  керівників підприємств, установ та закладів, що належать до комунальної власності Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області".

12. Про внесення змін до рішення сесії  від  24 грудня 2020 року №42  «Про бюджет Заваллівської   селищної  територіальної  громади  на 2021 рік».

Інформація:  начальника  фінансового  відділу  Долинської  Н.М.

13. Про затвердження тарифів  на соціальні послуги.

Інформація:  директора  територіального  центру  Швець  В.Е.

14. Про переведення захисних  споруд цивільного захисту,  які  знаходяться  на балансі  Заваллівської   селищної ради в статус найпростіших  укриттів.
Інформація:  начальника  відділу з питань  житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, містобудування та архітектури Каленчук Д.С.

15. Про  затвердження  Плану   проведення  технічної   інвентаризації  та паспортизації  об’єктів  благоустрою  населення,  а саме  дитячих, спортивних  та  інших  майданчиків.

16. Про  заходи   щодо  збереження   ліній  зв’язку   на  території   селищної    ради.

Інформація:  першого заступника селищного голови   Каткової  Н.Ю.

17. Про затвердження  Положення  про порядок закріплення майна комунальної власності  Заваллівської   селищної  територіальної  громади на праві  господарського відання  або оперативного  управління.

Інформація:   заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єжелик Н.В.

18.   Про прийняття до комунальної власності Заваллівської  селищної  ради

Голованівського   району Кіровоградської області в особі Заваллівської

селищної ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Інформація:    селищного  голови    Прач  Л.В.

19. Про  затвердження  комплексної   програми  охорони  навколишнього  природного   середовища  Заваллівської   селищної  ради  на  2021-2025 роки.

Інформація:  начальника  відділу  з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища   Павленко   С.М.

20. Про затвердження Програми   соціального захисту громадян,  які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи    на 2021-2023 роки.

21. Земельні питання  (окремий  список додається).