Дата: 11.03.2021 02:11

Фото без опису12 березня  2021 року о 14 годині  00 хв.  в   приміщенні  Заваллівської  селищної ради відбудеться шоста сесія, на якій пропонується розглянути такі питання:

1. Про включення Заваллівської селищної ради до складу засновників закладів дошкільної освіти.

1.Про затвердження Статуту Заваллівської селищної ради.
2.Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Заваллівської селищної ради.
3. Про покладання обов’язків з проведення державної реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за зберігання та витрачання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.
4.Про затвердження Регламента відділу «Центр надання адміністративних послуг» Заваллівської селищної ради.
5.Про затвердження графіку роботи відділ «Центр наданняадміністративних послуг» Заваллівської селищної ради.
6. Про внесення змін до рішення сесії від 24 грудня 2020 року №42 «Про бюджет Заваллівської селищної територіальної громади на 2021 рік».
7. Про затвердження Програми охорони здоров’я населення Заваллівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
8. Про поновлення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Едем».
9. Про поновлення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Прибужське».
10. Про розмір плати для батьків за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Заваллівської селищної ради на 2021 рік.
11. Про затвердження Програми впровадження системи відеоспостереження на території Заваллівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
12. Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків, обмежувальних спецзасобів та нанесення дорожньої розмітки.