Дата: 06.02.2021 22:34
Кількість переглядів: 1968

ПОВІДОМЛЕННЯ

Фото без описуПро розмір плати для батьків  за  харчування  дітей  в  закладах дошкільної освіти  Заваллівської   селищної ради  на 2021 рік.

1. Стислий  виклад  змісту   проекту:

На  виконання Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про соціальний і правовий захист військово службовців та членів їх сімей», згідно з постановами Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них закладів», з метою забезпечення здоров’я дітей, для якісної організації харчування, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», установити на території  Заваллівської  селищної   ради розмір плати для батьків за харчування дітей  в  закладах дошкільної освіти  на 2021 рік.

Поштова  та  електронна  адреса  розробника  проекту   регуляторного   акту,  за  якою  надсилається  зауваження  та  пропозиції:

zavallia_@ukr.net      Кіровоградська   область,   Голованівський  район,  смт.Завалля,   вул. Соборна,10

2. Інформація  про   строк,  протягом   якого   приймаються  зауваження  та пропозиції   від  фізичних  та  юридичних  осіб,  їх   об’єднань:

35 днів з «06» лютого 2021 р.

3.  Інформація  про  спосіб  надання   фізичними   та  юридичними   особами,  їх  об’єднаннями  зауважень  та  пропозицій:

поштою,  засобами  електронного   та  факсимільного  зв’язку