Конкурс на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу юридично-правового, кадрового та організаційного забезпечення Заваллівської селищної ради

Дата: 20.01.2021 15:46

20 січня 2021 року Заваллівська селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу юридично-правового, кадрового та організаційного забезпечення Заваллівської селищної ради.

Фото без описуУ конкурсі можуть брати участь особи які, є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту, досвід роботи за фахом не менше трьох років.

Перелік документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад

• Письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями. Пов’язаними з прийняттям на службу в ОМС.
  • Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  • Резюме.
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  • Копія документа, який посвідчує особу.
  • Копія трудової книжки.
  • Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  • Дві фотокартки розміром 4x6 см.
  • Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Документи приймаються протягом 15 днів із дня публікації оголошення до 04.02.2021 року включно.
Звертатися за адресою:
Кіровоградська обл., Голованівський р-н. смт.Завалля, вул.Соборна,10.
Телефон: 75-4-79.